Neem contact op

A A A

Iedereen die VV Wilhelmina een warm hart toedraagt kan de club GRATIS eenvoudig sponsoren via Sponsorkliks. Bestel online via de volgende link en kies je webshop: https://www.sponsorkliks.com/products/shops.php?club=7264 

Op de website van Wilhelmina staat een banner van Sponsorkliks! Je kunt hier tevens zien hoeveel de sponsoractie al heeft opgeleverd. Door op deze banner te klikken verschijnt een overzicht van tientallen webwinkels, waaronder Bol.com, Coolblue, Wehkamp en Zalando, maar ook reiswebsites zoals Expedia, Booking en Vliegtickets. Elke aankoop bij een van deze bedrijven levert VV Wilhelmina een commissie op terwijl jij gewoon dezelfde prijs betaalt. Het kost jou als lid (of iemand anders die de vereniging wil sponsoren dus niets extra's. Doe hetzelfde als je uit eten gaat of een pizza wilt laten bezorgen. Via jouw sponsordoel kunt je terecht bij 4.500 restaurants waarbij elke bestelling of reservering geld oplevert.

Contact informatie

email : info@vvwilhelmina.nl

Bezoekadres:

De Velduil 2
3815 XT Amersfoort

 

Save
Cookies user prefences
We use cookies to ensure you to get the best experience on our website. If you decline the use of cookies, this website may not function as expected.
Accept all
Decline all
Read more
Essential
These cookies are needed to make the website work correctly. You can not disable them.
Joomla
Accept
reCAPTCHA
Accept
Analytics
Tools used to analyze the data to measure the effectiveness of a website and to understand how it works.
Google
Accept
Decline
SponsorKliks
Accept
Decline